Оплата, доставка, повернення

Режим роботи інтернет-магазину: Понеділок – неділя: 09-00 – 19-00

Оплата замовлення : як правило, потрібно заплатити передоплату (аванс), розмір якої встановлюється менеджером інтернет-магазину, і залежить від виду товару.

Оплата може здійснюватися декількома способами:
1. Оплата шляхом поповнення карткового рахунку в Приватбанку-номер картки 5169 3351 0011 5209, Чілікін Андрій Володимирович, ФОП . У призначенні платежу обов’язково вказуйте за яку нашу продукцію Ви сплачуєте! Оплата можлива за допомогою терміналів або банкоматів ПриватБанку.  При поповненні картки з інших банків (не Приват банк) – будь ласка, надсилайте кошти на розрахунковий рахунок нашого магазину.

2. Оплата на розрахунковий рахунок за реквізитами.

Реквізити розрахункового рахунку:

  • Р/Р у форматі IBAN: UA603052990000026008016706229
  • Код ЄДРПОУ (ЄДРФО): 2587000835
  • АТ КБ “Приватбанк”
  • Отримувач: ФОП Чилікін Андрій Володимирович

Призначення платежу: оплата товару (обов’язково вкажіть назву товару, який платите).

За бажання, ми можемо виставити для оплати цим способом рахунок-фактуру. Про бажання отримати рахунок-фактуру повідомте нашого менеджера!

3. Оплата готівкою на складі Продавця. Адреса складу – уточнюйте у менеджера.
4. Оплата при отриманні товару у транспортної кур’єрської служби («накладеним платежем»).

5.Оплата за допомогою платіжних карток – послуга “LiqPay” від Приватбанку.

Доставка по Києву:  нашим кур’єром (легковою автомашиною-універсалом) до під’їзду – від 150 грн. “Газеллю” або мікроавтобусом – за домовленістю.

Доставка по Україні: здійснюється транспортними кур’єрськими службами (Делівері, Автолюкс, Нова Пошта, Укрпошта, інші) за рахунок клієнта. Можлива адресна доставка товару за адресою, вказаною Покупцем.

Також можливе самовивезення. Адресу одержання (складу) уточнюйте у менеджера.

Склади працюють в наступних містах:

Київ, Дніпро, Житомир, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Тернопіль, Харків, Хмельницький, Черкаси, Чернівці.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ.

Можливо повернення товару, що був куплений в нашому інтернет-магазині. Термін повернення: 14 календарних днів з моменту покупки (отримання) товару, за умовами, що товар знаходиться в тому ж стані, що при покупці, не був в використанні, і придатний до споживання. Вартість доставки товару покупцю при купівлі товару – не повертається. Вартість доставки при поверненні товару продавцю – за рахунок покупця.

Ознайомитись з публічним Договором оферти Ви можете ТУТ