ГОЛОВНА

Наша компанія, з 2008 року, займається виготовленням, продажем, монтажем і подальшим супроводом:

— систем огороджень (заборів) різного типу: з сітки «Рабица» (в т.ч. з ПВХ-покриттям), панельних секційних, з профнастилу, з шарнірної сітки.

— сіток будівельних: кладочних зварних, просічно-витяжних, «Рабиця», штукатурних.

— сіток пластикових для будівництва та особистого використання (сад, город), в т.ч. для огорожі.

— аксессуаров для ограждений: столбиков, крепления, проволоки и т.д.

Також, ми виробляємо ворота і хвіртки: орні, відкоти, з різним наповненням (профнастил, сітка «Рабиця», панелі з сітки буд.4 і 5мм, ін.), З автоматикою і без неї.

З 2012 року, наша компанія стала дилером найбільшого виробника садових шлангів та аксесуарів для них РЕХАУ (REHAU). У нас Ви можете купити шланги садові для поливу, котушки для шлангів, всілякі аксесуари для шлангів, арматуру для шлангів (фітинги, перехідники та ін.) За хорошою ціною.

Ми працюємо з доставкою товарів по всій Україні. Наші клієнти: — приватні замовники — магазини, бази з торгівлі будматеріалами — підрядники та будівельні бригади — великі будівельні об’єкти — склади і логістичні комплекси — школи і дошкільні установи — спортивні об’єкти: стадіони, спортмайданчики, центри і т.п. — ферми, звіроферми, птахоферми, кроліководческіе господарства Ми працюємо з усіма, кого цікавить наша продукція і послуги, незалежно від обсягу. Діє система знижок і спеціальних цін для великих клієнтів. З повагою до Вас і до Вашого бізнесу.